Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
AHLBERG, John (1881-1962): Solnedgång över sjölandskap, signerad och daterad J Ahlberg 1906, olja på duk, 46,5x62,5 cm
Dukhål
241600
2014-04-18