Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖNNBERG, David (1881-1953):"Det Stockholm som gått", hamnmotiv från stadsgården, akvarell, signerad D Rönnberg, akvarell på papper, 44x29 cm
241614
2014-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här