Vitrinskåp Louis XV-stil
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VITRINSKÅP, 2-delat, 1900-tal, Louis XV-stil, fanérat i valnöt och valnötsrot, förgyllda beslag, höjd 185, 73x45 cm
Nyckel saknas, fanérsläpp, fanérskador, skadad listdel, listdel saknas, dekorelement medföljer
241676
2014-04-17