Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
PRYDNADSKANNOR, 1 par, porslin, 1900-tal, Neapel, rokokostil, polykromt bemålad, märkta "Fait pour la maison Royal de Parme" dekor, höjd 45 cm
Smärre nagg, mindre lagning
241685
2014-04-17