Figurin Meissen

Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, porslin, Meissen, 1900-tal, kvinna med drake, höjd 14,5 cm

Lagningar

241690

2014-04-17