Johan Wilhelm Mattila oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATTILA, Johan Wilhelm (1884-1959): Kustbild, signerad och daterad J W Mattila, 1946, olja på duk, 61x71 cm

241693

2014-04-19