Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONSSON, Lars (född 1952): Vilande skärfläckor, signerad Lars Jonsson, 270/310, färglitografi, 42x59 cm, orginalmapp från 50-årsfirandet

241699

2014-04-18