Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JONSSON, Lars (född 1952): Vilande skärfläckor, signerad Lars Jonsson, 270/310, färglitografi, 42x59 cm, orginalmapp från 50-årsfirandet
241699
2014-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här