Citronskulptur Lena Linderholm

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Citron, glaserat lergods, signerad Lena Linderholm, höjd 28, längd 46 cm

Kuntoraportti

Ytslitage

241708

Päivämäärä:

2014-04-18