Citronskulptur Lena Linderholm
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Citron, glaserat lergods, signerad Lena Linderholm, höjd 28, längd 46 cm
Kuntoraportti
Ytslitage
241708
Päivämäärä:
2014-04-18