Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOOK, Max (född 1953): "Ett öde", signerad och daterad Max Book 1997, 24/86, blandteknik på trä, 12,5x14 cm
241726
2014-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här