Max Book blandteknik

Max Book blandteknik
Max Book blandteknik
Max Book blandteknik
Max Book blandteknik

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOOK, Max (född 1953): "Ett öde", signerad och daterad Max Book 1997, 24/86, blandteknik på trä, 12,5x14 cm

241726

2014-04-18