Max Book blandteknik
2014-04-18
241726
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOOK, Max (född 1953): "Ett öde", signerad och daterad Max Book 1997, 24/86, blandteknik på trä, 12,5x14 cm