Karl Örbo olja

Karl Örbo olja
Karl Örbo olja
Karl Örbo olja
Karl Örbo olja

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖRBO, Karl (1890-1958): Motiv från Fårö, signerad Örbo, olja på duk, 45x54 cm

241751

2014-04-19