Dosa Ryssland

Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSA, silver, dekor i nielloteknik, invändigt förgylld, Moskva 1871, otydlig mästarstämpel, längd ca 9,5 cm, vikt ca 108 g

Smärre slitage, vapenkartusch med repor

241767

2014-04-17