Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DOSA, silver, dekor i nielloteknik, invändigt förgylld, Moskva 1871, otydlig mästarstämpel, längd ca 9,5 cm, vikt ca 108 g
Smärre slitage, vapenkartusch med repor
241767
2014-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här