Ishockeyspel Puck 1950-tal

Ishockeyspel Puck 1950-tal
Ishockeyspel Puck 1950-tal
Ishockeyspel Puck 1950-tal
Ishockeyspel Puck 1950-tal
Ishockeyspel Puck 1950-tal
Ishockeyspel Puck 1950-tal
Ishockeyspel Puck 1950-tal
Ishockeyspel Puck 1950-tal
Ishockeyspel Puck 1950-tal
Ishockeyspel Puck 1950-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ISHOCKEYSPEL, 1950-tal, skyltmärkt "Ishockeyspelet Puck, Svensk tillverkning patent no. 138438 AB Aristospel, spelare i litograferad plåt, Stockholm, ca 69x49 cm

Slitage, dragstänger med ersatta gummihandtag

241770

2014-04-17