Madeleine Pyk färglitografi
2014-04-18
241771
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Franska caféet, signerad M Pyk, 145/150, färglitografi, 64x49 cm