Jörgen Nash färglitografi

Jörgen Nash färglitografi
Jörgen Nash färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NASH, Jörgen (Danmark, född 1920): "Afrika", signerad och daterad Jörgen Nash 1996, EA 1/50, färglitografi, 47x32 cm

241773

2014-04-18