Nils Kölare oljemålning
Klubbat för:
12 000 SEK
15 000 SEK
KÖLARE, Nils (1930-2007): Utan titel, signerad och daterad N Kölare -75, olja på duk, 180x120 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären, därefter i arv till nuvarande ägare
Smärre tryckskador
241801
2014-04-18