Tage Hedqvist oljemålning tema

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HEDQVIST, Tage (1909-1997): "Jaime vivre", monogramsignerad och daterad 78, olja på duk, 73x92 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

241817

2014-05-02