Ytterfoder 1800-tal

Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, 1800-tal, kopparfärgad metall, lejonmaskaroner och fotavslut i form av lejonfötter i mässing, höjd 16 (med lock 39), innerdiameter 25 cm

Ej tillhörande lock medföljer (lös knopp), bucklor

241828

2014-04-18