Nisse Franzén oljemålning

Nisse Franzén oljemålning
Nisse Franzén oljemålning
Nisse Franzén oljemålning
Nisse Franzén oljemålning
Nisse Franzén oljemålning
Nisse Franzén oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANZÉN, Nisse (född 1932):"Vinter vid nybroviken", signerad N. Franzen, olja på duk, 58x73 cm

241831

2014-04-19