Affischer Nationalmuseum
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
UTSTÄLLNINGSAFFISCHER, 5 st, 1900-talets senare del, bl a två Danskt 50-tal Nationalmuseum 1981 samt Nordiske profiler Nyt kunsthåndværk og design 1994 Kunstindustrimuseet København
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Smärre hanteringsveck, ej ramade
241847
2014-04-19