Affischer Nationalmuseum

Affischer Nationalmuseum
Affischer Nationalmuseum
Affischer Nationalmuseum
Affischer Nationalmuseum
Affischer Nationalmuseum
Affischer Nationalmuseum

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UTSTÄLLNINGSAFFISCHER, 5 st, 1900-talets senare del, bl a två Danskt 50-tal Nationalmuseum 1981 samt Thonet wienerstolen som erövrade världen Nationalmuseum och Nordiske profiler Nyt kunsthåndværk og design 1994 Kunstindustrimuseet København
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Smärre hanteringsveck, ej ramade

241848

2014-04-19