Affischer Nationalmuseum
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
UTSTÄLLNINGSAFFISCHER, 5 st, 1900-talets senare del, bl a tre Danskt 50-tal Nationalmuseum 1981 samt Bauhaus Weimar 1919-1925 Nationalmuseum
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Smärre hanteringsveck, ej ramade
241851
2014-04-26