Affischer Nationalmuseum

Affischer Nationalmuseum
Affischer Nationalmuseum
Affischer Nationalmuseum
Affischer Nationalmuseum
Affischer Nationalmuseum
Affischer Nationalmuseum
Affischer Nationalmuseum
Affischer Nationalmuseum
Affischer Nationalmuseum
Affischer Nationalmuseum

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

UTSTÄLLNINGSAFFISCHER, 5 st, 1900-talets senare del, bl a tre Danskt 50-tal Nationalmuseum 1981 samt Bauhaus Weimar 1919-1925 Nationalmuseum
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Zustandsbeschreibung

Smärre hanteringsveck, ej ramade

241851

2014-04-26