Pär Lindblad oljemålning

Pär Lindblad oljemålning
Pär Lindblad oljemålning
Pär Lindblad oljemålning
Pär Lindblad oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDBLAD, Pär (1907-1981): Statsvy, signerad och daterad Pär Lindblad Menton-53, olja på papper, 21x47 cm

241863

2014-04-19