Skulptur Vicke Lindstrand
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, Vicke Lindstrand, Kosta 1960-70-tal, i form av isblock med isbjörnar, signerad KOSTA V.LINDSTRAND/B.SWAHN 90044 100, höjd 21, längd 27 cm, två svarta träsocklar med belysning medföljer
Nagg
241875
2014-04-19