Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
WALLNER, Thure (1888-1965): Myrmark i solnedgång, signerad Thure Wallner, olja på duk, 46x64 cm
Med dedikation
241905
2014-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här