Karl Hjalmar Bergqvist akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BERGQVIST, Karl Hjalmar (1894-1972): Motiv från Amalfi, signerade och daterade K. Berqvist-29, akvareller, ca 39x27 cm

241919

2014-04-19