Gustaf Isander etsning

Gustaf Isander etsning
Gustaf Isander etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ISANDER, Gustaf (1863-1929): "Birger Jarlstorg," handsignerad och daterad Gustaf Isander 1926, provtryck, etsning, 18x26 cm

241924

2014-04-19