Alvar Sunol Munoz Ramos färgetsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALVAR, Sunol Munoz Ramos (född 1935): "Hyllning till Nevada", signerad Alvar, XXXV/L, färgetsning med reliefpräglingar, 65x48 cm

Ostadig ram

241937

2014-04-19