Sunol Munos Ramos Alvar färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALVAR, Sunol Munoz Ramos (född 1935): "Hyllning till Nevada", signerad Alvar, XXXV/L, färgetsning med reliefpräglingar, 45x65 cm

Ostadig ram

241939

2014-04-19