John Erik Franzén litografier
2014-04-20
241954
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FRANZÉN, John-Erik (född 1942 ): "Den vita cadillacen 1958", signerad och daterad John Erik Franzén 1978, 51/100, litografier, bladstorlek ca 70x98 cm