Joan Miro färgetsning

Joan Miro färgetsning
Joan Miro färgetsning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MIRO, Joan (1893-1983): Le Moulin à Café, 1954, färgetsning, 191/300, signerad, 49x55 cm, efter målad förlaga 1918, Referens: Maeght 1701

241955

2014-05-04