Dmitri Naida oljemålning

Dmitri Naida oljemålning
Dmitri Naida oljemålning
Dmitri Naida oljemålning
Dmitri Naida oljemålning
Dmitri Naida oljemålning
Dmitri Naida oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NAIDA, Dmitri (Ukraina, född 1969): Stilleben med rosor, signerad och daterad -07, olja på duk, 80x60 cm

Kanter med smärre färgbortfall

241962

2014-04-20