Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
NAIDA, Dmitri (Ukraina, född 1969): Stilleben med liljor och rosor, signerad, daterad a tergo, olja på duk, 80x67 cm
Kanter med smärre färgbortfall
241963
2014-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här