Curt Agge oljemålning

Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AGGE, Curt (född 1929): "Höst, Hamra", signerad Curt Agge, olja på duk, 100x90 cm

241973

2014-04-20