Vas skål Kosta Boda

Vas skål Kosta Boda
Vas skål Kosta Boda
Vas skål Kosta Boda
Vas skål Kosta Boda
Vas skål Kosta Boda
Vas skål Kosta Boda
Vas skål Kosta Boda
Vas skål Kosta Boda

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, SKÅL på fot, glas, Monica Backström Kosta Boda, signerade M Backström Art. Coll, vasens höjd 37, skålens diameter 21 cm

Slitage

241976

2014-04-18