Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TABURETTER, 1 par, Danmark 1960-tal, teak, sitsar klädda i Josef Franks tyg "Teheran" för Svenskt Tenn
Smärre slitage
241991
2014-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här