Taburetter 1 par

Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TABURETTER, 1 par, Danmark 1960-tal, teak, sitsar klädda i Josef Franks tyg "Teheran" för Svenskt Tenn

Smärre slitage

241991

2014-04-17