Gungstolar i rotting för barn
2014-04-18
241997
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNGSTOLAR för barn, 1 par, 1900-talets mitt, böjträ och rotting, total höjd 70 cm
Bruksslitage, en med skada i sitsen.