Stockholm grafiska blad

Stockholm grafiska blad
Stockholm grafiska blad
Stockholm grafiska blad
Stockholm grafiska blad

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOCKHOLM UNDER WASATIDEN, (2 st), signerad K.Lindholm 1926 i trycket, grafiska blad, 90x130 cm vardera

Skador, ej examinerad ur ram

242001

2014-04-20