Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Kvinnoporträtt sannolikt föreställande Ma Oftedal, signerad och daterad -79, olja på duk, 100x81 cm
242002
2014-04-18