Glassformar 1800-tal
Vollendet
2014-04-18
242003
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
GLASSFORMAR, 2 st, BRÖDFORM, 1800-tal, koppar, invändigt förtennade, höjd ca 10-19 cm,
Bucklor