Glassformar 1800-tal

Glassformar 1800-tal
Glassformar 1800-tal
Glassformar 1800-tal
Glassformar 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GLASSFORMAR, 2 st, BRÖDFORM, 1800-tal, koppar, invändigt förtennade, höjd ca 10-19 cm,

Bucklor

242003

2014-04-18