Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, intarsia, konturerad och profilerad skiva i marmor, beslag i mässing i form av lagerkransar, höjd ca 83, 91x48 cm

Fanérbortfall, ytslitage

242005

2014-04-18