Bernhard Österman oljemålning
Valmis
2014-04-20
242008
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ÖSTERMAN, Bernhard (1870-1938): Porträtt av Riksmarskalk Eric Trolle, signerad och daterad Bernhard Österman maj 1932, olja på duk, 91x71 cm
Dukskada