Bernhard Österman oljemålning

Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖSTERMAN, Bernhard (1870-1938): Porträtt av Riksmarskalk Eric Trolle, signerad och daterad Bernhard Österman maj 1932, olja på duk, 91x71 cm

Dukskada

242008

2014-04-20