Omega herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ARMBANDSUR, 18 k guld, Omega, "Constellation", automatiskt urverk, plexiglas, datum, 1971, caliber: 1001, verk nr: 33162053, modell nr: 168.053, diameter 34 mm, länk i 18 k, totalvikt 130 g, omegabox medföljer

Bruksslitage, krona med skador

242009

2014-04-18