Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL på fötter, silver, London 1800-tal, höjd ca 18,5, 15x17 cm
Bucklor, botten senare förstärkt
242015
2014-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här