Silverskål England

Silverskål England
Silverskål England
Silverskål England
Silverskål England
Silverskål England
Silverskål England
Silverskål England
Silverskål England

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL på fötter, silver, London 1800-tal, höjd ca 18,5, 15x17 cm

Bucklor, botten senare förstärkt

242015

2014-04-19