David Tägtström oljemålning

David Tägtström oljemålning
David Tägtström oljemålning
David Tägtström oljemålning
David Tägtström oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TÄGTSTRÖM, David (1894 -1981): Porträtt av verkställande direktör Iwar Sjögren, signerad och daterad D Tägtström 1955, olja på duk, 72x59 cm

242017

2014-04-20