Lars "Bjönni" Andersson akvarell

Lars
Lars

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ANDERSSON, "Bjönni", Lars (Född 1940): Kustbild, signerad L A Bjönni, akvarell, 50x70 cm

Zustandsbeschreibung

242032

2014-04-20