Stolar Daniel Franzén

Stolar Daniel Franzén
Stolar Daniel Franzén
Stolar Daniel Franzén
Stolar Daniel Franzén
Stolar Daniel Franzén
Stolar Daniel Franzén
Stolar Daniel Franzén
Stolar Daniel Franzén
Stolar Daniel Franzén
Stolar Daniel Franzén
Stolar Daniel Franzén
Stolar Daniel Franzén

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, design Daniel Franzén Bunkerhill Productions 2012, bok, sitthöjd 43 cm
PROVENIENS
Restaurang Tradition

Bruksslitage

242053

2014-04-18